środa, 1 maja 2013

31-let's do it!

    Moja niesystematyczność woła o pomstę o nieba. Nie ma to jak słomiany zapał+ brak wolnego czasu. Ale wracam,nadrobię,spróbuję czymś Was zaciekawić.

    Sama nie nazwałabym obecnej pogody "wiosną",ale jest całkiem dobrze,nie ma śniegu na majówkę :) Wkraczamy w nowy miesiąc,maj! Mnie samej kojarzy się on ze słońcem,upałem,wolnym,kwiatami (zapewne ze względu na dzień matki) i wonią wakacji unoszącą się w powietrzu.
    Postanowiłam sobie,że maj będzie inny! Gdyby nie moja niespotykana zdolność do gubienia dosłownie wszystkiego (od kluczyka do szkolnej szafki po buty) pokazałabym Wam wisiorek,który kupiłam sobie dość niedawno,a miał mi przypominać o postanowieniu. No cóż,pewnie znajdę go niebawem (jak wszystko) ale strasznie mi go szkoda.
Wybaczcie moje zdjęcie bez makijażu,w potarganych włosach i dziwną miną- ale chce żeby taki był maj! Szalony,nieobliczalny,wesoły,żywy :) Może to głupoty ale lubię coś zmieniać. Nieważne czy siebie,czy swój pokój,czy cokolwiek innego.
Bądźmy pozytywne :) Bez ciągłego rozmyślania o wadze/wyglądzie/ocenach/zmartwieniach.


"Mr.Nobody" to film,który mnie osobiście urzekł. Oglądałam kawałek na zajęciach z kultury w szkole,ale w domu zaczęłam od początku. Tak,jestem fanką Jareda Leto i jego obecność w filmie wcale nie wpływa na jego ocenę :D
Trochę zakręcony,trochę dziwny,trochę śmieszny. Różne opinie już słyszałam, Ja myślę,że skłania do zastanowienia. Nad tym,jaką kluczową rolę mają nasze decyzje. Na prawdę polecam,10/10 :)

 "Salę samobójców" oglądałam już dawno,ale w ramach przypomnienia włączyłyśmy ją sobie z kumpelą. Myślę,że to na prawdę dobra,polska produkcja. Jakub Gierszał był niesamowity! Dobre przesłanie,dobra muzyka (szczególnie wpadły mi w ucho utwory Billy Talent-Nothing to Lose i Wet Fingers- Turn Me On). Na początku patrzyłam trochę z niesmakiem,ale potem wciągnęło mnie i wbiło w fotel. Zresztą sami oceńcie :)

Zaparaszam na ask.fm- http://ask.fm/hikaaari
 Miłej majówki!
Hope you like it.
D.

3 komentarze:

  1. Śnieg na majówkę? No jeszcze tego by brakowało -.-'

    OdpowiedzUsuń
  2. pogoda niestety nie dopisuje ...
    co do filmu : widziałam-fajny, pouczający ;)

    OdpowiedzUsuń